Səfir Fuad İsgəndərov Lixtenşteyn Knyazlığının Universitetində təşkil olunmuş müzakirələrdə iştirak etmişdir.
Səfir Fuad İsgəndərov Belçika Krallığının 2024-cü il Avropa Şurası prezidentliyi çərçivəsində Lixtenşteyn Knyazlığında akreditə olunmuş səfirlər üçün cari ilin 19 fevral tarixində Lixtenşteyn Knyazlığının Universitetində təşkil olunmuş professor Jonathan Holslagın təqdimatında “Avropanın gələcəyinə” həsr olunmuş müzakirələrdə iştirak etmişdir.
Tədbir çərçivəsində səfir F.İsgəndərov Lixtenşteyn Knyazlığının digər ictimai xadimləri ilə yanaşı həmçinin Lixtenşteyn Knyazlığının xarici işlər, təhsil və idman naziri xanım Dominique Hasler və eyni zamanda Lixtenşteyn Knyazlığının xarici əlaqələr ofisinin rəhbəri səfir Martin Frick ilə görüşərək, iki ölkə arasında olan ikitərəfli münasibətlər və beynəlxalq təşkilatlar çərçivəsində çoxtərəfli əməkdaşlıq ətrafında fikir mübadiləsi aparmışdır.

Ambassador Fuad Isgandarov participated in discussions organized at the University of the Principality of Liechtenstein.
Ambassador Fuad Isgandarov took part in the discussions dedicated to the "Future of Europe", presented by of Professor Jonathan Holslag and organized at the University of the Principality of Liechtenstein on February 19, within the framework of the Belgian Presidency of the Council of the European Union 2024. Link
Within the framework of the event, Ambassador F. Isgandarov, along with other officials of the Principality of Liechtenstein, also met with the Minister of Foreign Affairs, Education and Sports of the Principality of Liechtenstein Mrs. Dominique Hasler, and the Head of the Office of Foreign Affairs of the Principality of Liechtenstein, Ambassador Martin Frick, where parties discussed bilateral relations and exchanged views on multilateral cooperation within international organizations.